Pradžia > Apie mus > 2022 > Tardisciplininė diskusija „Vertybių Europa karo Ukrainoje kontekste“

Tardisciplininė diskusija „Vertybių Europa karo Ukrainoje kontekste“

2022 m. balandžio 8 d. įvyko tarpdisciplininė diskusija kultūrinių skirtumų, vertybių Europoje karo Ukrainoje kontekste klausimais.

Kviestiniai diskusijos svečiai – žinomi rašytojai, mokslininkai bei susijusių sričių ekspertai: dr. Pascal Bruckner, MCF dr. Hugo Flavier, dr. Bernardas Gailius, dr. Kristina Sabaliauskaitė, doc. dr. Vaidotas Vaičaitis. Diskusiją vedė dr. Gintarė Tamašauskaitė-Janickė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centro vadovė.

Tai yra antrasis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centro, bendradarbiaujant su Prancūzijos ambasada Lietuvoje, organizuojamo tarpdisciplininių renginių ciklo Prancūzijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai kontekste, tarpdisciplininis renginys, skirtas diskutuoti aktualiais klausimais, stiprinti akademinį bei mokslinį universitetinį bendradarbiavimą.

Plačiau apie renginį čia.

Mokslo renginių archyvas 2022

Mokslo renginių archyvas 2024