Pradžia > Praktika, darbas > LTG Apmokamos praktikos programa „Augantys lyderiai“

LTG Apmokamos praktikos programa „Augantys lyderiai“

Stažuočių programoje „Augantys lyderiai“ buriami talentingiausi bakalauro ir magistro studijų kursų studentai, norintys vasarą praleisti prasmingai ir atrasti savo karjeros kelią. Pagrindinis programos tikslas – suteikti galimybę studentams prisidėti prie Lietuvai svarbių projektų, dalintis LTG komandos sukauptomis žiniomis ir vasarą praleisti prasmingai.

• Praktikos trukmė: Programos „Augantys lyderiai“ stažuotė vyks birželio 13 d. – rugpjūčio 23 d.
  • Praktika apmokama. Atlygis 924 Eur (neatskaičius mokesčių).
  • Tiksli (dominanti) praktikos sritis derinama individualiai, atsižvelgiant į studento (-ės) lūkesčius. Studijų kryptis – teisė.
  • Praktikos vieta (miestas) – Vilnius.
  • Susidomėję studentai gali susisiekti tiesiogiai, el. paštu natalija.mazone@ltg.lt , prie laiško pridėdami savo CV.

Daugiau informacijos bei kandidatavimo nuorodą rasite čia: „Augantys lyderiai” apmokamos praktikos programa Teisės ir valdysenos srityje (litrail.lt)