Pradžia > Praktika, darbas > Fintech atitikties konsultantai Adamano Consulting siūlo apmokamą praktiką studentams

Adamano Consulting yra auganti boutique fintech ir kitų finansinių paslaugų atitikties konsultavimo įmonė. Įkurta patyrusio finansinių paslaugų teisinnko iš pirmaujančios advokatų kontoros ir prisijungus partneriui su unikalia tarptautine patirtimi valdymo konsultacijų ir finansinių paslaugų audito srityse, Adamano Consulting teikia paslaugas bankininkystės, pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos, mokėjimų, kripto, investicinių paslaugų ir turto valdymo reguliavimo ir kitose finansinių paslaugų industrijose. Adamano Consulting atlieka detalius rizikos vertinimus, išsamius atitikties auditus, kuria detalias kliento verslui pritaikytas atitikties procedūras, konsultuoja produktų vystymo klausimais bei atstovauja klientus veiklos patikrinimuose. Mūsų klientai yra visas spektas finansų įstaigų: nuo tik besikuriančių fintech‘ų, kripto keityklų iki didžiausių Lietuvoje bankų, fintech‘ų ar TOP10 pasaulyje didžiausių kripto keityklų.

Adamano Consulting istorija prasidėjo prieš 7 metus, ir tai tik pradžia. Mūsų komandos dydis iliustruoja mūsų lankstumą ir galimybes augimui, bet ne mūsų ambicijų dydį. Mes tikime mūsų komandos narių gerove kaip būtina mūsų visų sėkmės prielaida. Mes daug dėmesio skiriame profesiniam augimui, geriausių rinkoje produktų vystymui, klientų pasitenkinimui ir, tuo pačiu, asmeninių poreikių užtikrinimui. Taip siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų komandos narys rastų tiek galimybes, tiek pagalbą ir savo kaip profesionalo augimui, ir savo asmeniniams poreikiams realizuoti.

Pozicija

Mes plečiame savo komandą ir ieškome smalsaus teisės studento, norinčio save išbandyti finansinių paslaugų konsultanto vaidmenyje bei sėkmingos praktikos atveju – pratęsti karjerą Adamano Consulting. Klientai demonstruoja didelį susidomėjimą mūsų paslaugomis, todėl artimiausiu metu esame suplanavę stiprų augimą. Kviečiame tave tapti šio augimo dalimi.

Pagrindinės atsakomybės

Mūsų naujausias komandos narys padės mūsų konsultantų komandai visuose projektuose nuo jų pradžios iki finalizavimo. Tikime, kad konsultantų augimui užtikrinti privalome suteikti pakankamai atsakomybės ir iššūkius keliančių užduočių. Tai ir siūlome.

Reikalavimai

· Teisės studijos 3-5 kursuose

· Puikios anglų kalbos žinios (bent B2 lygis)

· Aukštas atsakomybės lygis

Sąlygos

· Draugišką atmosferą, padėsiančią komandos nario asmeniniam ir profesioniam augimui

· Finansinių paslaugų atitikties ekspertų mentorystę, padėsiančią suprasti profesijos subtilybes

· Atlyginimą nuo 600 Eur neto bandomuoju 3 mėnesių laikotarpiu (priklausomai nuo ankstesnės patirties lygio)

· Dideles karjeros galimybės greitai augančiame tarptautinių ambicijų turinčiame konsultavimo versle

· Hibridinį darbo modelį

· Darbą unikaliame ofise, įkvėptame Berlyno naktinių klubų, Jogailos gatvėje

Kaip aplikuoti

Jei susidomėjai galimybe pradėti savo karjerą finansinių paslaugų atitikties konsultavimo srityje, lauksime tavo gyvenimo aprašymo people@adamano.lt.

Aplikuodama(-s), tu sutinki, kad Adamano Consulting, UAB (304775411, Jogailos g. 9A, Vilnius) valdytų tavo asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslais. Jei nori atšaukti šį sutikimą, informuok mus elektroniniu laišku people@adamano.lt.