Pradžia > Praktika, darbas > Darbo pasiūlymas Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyboje

Skelbimas įkeltas 2024 - 06 - 14

Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba siūlo darbą patarėjui (valstybės tarnautojui)

Apie įstaigą:
Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba yra valstybės biudžetinė įstaiga, kurios veiklos tikslas – užtikrinti kontrolieriaus darbą nagrinėjant skundus ir inicijuojant tyrimus dėl galimo akademinės etikos ir su akademinės etikos nuostatų įgyvendinimu susijusių procedūrų pažeidimo, prižiūrint, kad nebūtų pažeidžiamos akademinės etikos nuostatos ir su akademinės etikos nuostatų įgyvendinimu susijusios procedūros, atliekant administracinių nusižengimų tyrimą bei neetiško elgesio prevenciją.

Darbo aprašymas:
• Apdoroja arba koordinuoja su teisės aktų ir administracinių sprendimų įgyvendinimu susijusią informaciją.
• Atlieka arba koordinuoja teisės aktų ir administracinių sprendimų įgyvendinimo priežiūrą.
• Teikia konsultacijas ir metodinę pagalbą.
• Nagrinėja arba koordinuoja skundų ir dokumentų sudėtingais klausimais nagrinėjimą, rengia arba koordinuoja atsakymų rengimą.
• Planuoja arba koordinuoja teisės aktų ir administracinių sprendimų priežiūros veiklas.
• Prižiūri arba koordinuoja su teisės aktų įgyvendinimo priežiūra susijusių sprendimų vykdymą.
• Rengia ir teikia informaciją sudėtingais teisės aktų įgyvendinimo klausimais arba koordinuoja šios informacijos rengimą.
• Teikia pasiūlymus dėl teisės aktų įgyvendinimo priežiūros.
• Rengia arba koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų dokumentų rengimą.
• Vykdo kitus su įstaigos veikla susijusius pavedimus.
• Nagrinėja skundus akademinės etikos klausimais, apibendrina tarptautinę praktiką.
• Apibendrina užsienio valstybių praktiką ir pritaiko žinias.

Reikalavimai kandidatui:
• Reikalingas aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija, studijų kryptis – teisė. Arba: reikalingas aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija, teisinio darbo patirtis – 2 metai.
• Reikalinga anglų kalba, kalbos mokėjimo lygis – B2.

Mes siūlome:
• Hibridinį darbo modelį.
• Lanksčias darbo sąlygas.
• Tobulėjimo galimybes nacionalinėje ir tarptautinėje aplinkose bei pasirinktus mokymus.
• Draugišką, kūrybingą ir palaikančią darbo aplinką.
• Patogią darbo vietą ir lokaciją (Naujamiestyje).
• Sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas.

Kandidatuoti galite: el. būdu (per VATIS Atrankos modulį)

Daugiau naudingos informacijos apie darbo skelbimą galite rasti čia

Atsakyti į iškilusius klausimus gali Tarnybos vyriausiasis patarėjas Andrius Puksas el. paštu:
andrius.puksas@etikostarnyba.lt