Pradžia > Praktika, darbas > Apmokamos praktikos galimybė TRINITI JUREX advokatų kontoroje

Apmokamos praktikos galimybė TRINITI JUREX advokatų kontoroje

TRINITI JUREX – viena iš didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse, kviečia III-IV kurso teisės studentus prisijungti prie inovatyvios apmokamos praktikos programos „PRAKTIKOS LABORATORIJA 2024”.

Tai unikali galimybė įgyti penkiagubą patirtį, atliekant praktiką penkiose skirtingose komandose, su galimybe tęsti darbą kontoroje. Programos metu galėsite geriau pažinti save, išsiaiškinti teisininko profesinio kelio subtilybes, užkulisių gyvenimą advokatų kontoroje, ir galbūt atrasti, kuri teisės sritis padės jums siekti profesinės viršūnės.

Paraiškas priimame iki 2024 m. gegužės 6 d.

Daugiau informacijos apie „Praktikos Laboratorija 2024“ ir kaip teikti paraišką rasite mūsų interneto svetainėje: