Pradžia > Naujienos > Vyko nuotolinis seminaras apie alternatyvius ginčų sprendimo būdus

Vyko nuotolinis seminaras apie alternatyvius ginčų sprendimo būdus

VU Teisės fakultetas kartu su Kijevo Nacionalinio Taraso Ševčenkos universiteto Teisės institutu įgyvendina mokslinį projektą”Alternatyvių ginčų sprendimo būdų stiprinimas Lietuvoje ir Ukrainoje: tarpvalstybiniai sprendimai”. Spalio 22 d. vyko internetinis seminaras „Sharing Lithuanian Best Practice of Alternative Dispute Resolution in Ukraine”. Jame pranešimus skaitė ir diskutavo projekto vadovas Lietuvoje prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, prof. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinkskienė, doc. dr. Vigita Vėbraitė bei mokslininkai iš Ukrainos ir Olandijos. Vytautas Nekrošius pristatė arbitražo vietą ginčų sprendimo sistemoje Lietuvoje, Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė aptarė galimybes taikyti mediacijos institutą administraciniuose ginčuose, o Vigita Vėbraitė aptarė mediacijos ir ypač privalomosios mediacijos ypatumus civiliniuose ginčuose.

Visi nuotolinio renginio dalyviai išsakė tikėjimą, kad kitais metais projekto renginiai galės vykti jau gyvai tiek Kijeve, tiek Vilniuje.

Seminaro programa