Pradžia > Naujienos > VU TF docentei dr. Ilonai Michailovič įteiktas Lenkijos valstybinis apdovanojimas

Gegužės 7 d. Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje kiemelyje Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos proga vyko iškilmingas priėmimas, kurio metu valstybės apdovanojimais pagerbti asmenys už nuopelnus puoselėjant lenkų ir lietuvių bendradarbiavimą ir už savo veiklą Lietuvos lenkų bendruomenės labui. Lenkijos Respublikos apdovanojimas įteiktas ir VU Teisės fakulteto docentei bei Lenkijos teisės mokyklos vadovei dr. Ilonai Michailovič.

I. Michailovič buvo apdovanota Ordino „Už nuopelnus Lenkijos Respublikai“ Bronzos kryžiumi. Šis apdovanojimas įteiktas už nuopelnus plėtojant Lenkijos ir Lietuvos mokslo ir universitetų bendradarbiavimą. Sveikiname gerbiamą docentę ir linkime toliau sėkmingai tęsti pradėtus darbus!

Lenkijos Respublikos Prezidento Andrzejaus Dudos suteiktus valstybinius apdovanojimus Lietuvos piliečiams įteikė Lenkijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje dr. Konstanty Radziwiłł.