Pradžia > Naujienos > Vilniaus universitetas ir Lietuvos Aukščiausiasis Teismas vykdo mokslinį tyrimą apie dirbtinio intelekto panaudojimo galimybes viešųjų pranešimų rengime

Vilniaus universiteto Teisės ir Komunikacijos fakultetai kartu su Lietuvos Aukščiausiuoju Teismu šią vasarą įgyvendina mokslinį tyrimą, kurio tikslas – išanalizuoti dirbtinio intelekto technologinę pažangą, įrankius ir gerąsias praktikas, siekiant įvertinti galimybes panaudoti dirbtinį intelektą daliniam Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pranešimų žiniasklaidai rengimo automatizavimui. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos mokslo taryba.

Siekiant įvertini mokslinio projekto pirminius rezultatus, kviečiame sudalyvauti apklausoje.

Nuoroda į apklausą