Pradžia > Naujienos > Trys studentės pradeda vasaros praktiką VU Teisės fakultete

Trys studentės pradeda vasaros praktiką VU Teisės fakultete

Nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 30 d. trys studentės atliks vasaros praktiką VU Teisės fakultete. Praktikos metu jos rengs rašto darbus, šią praktiką finansuoja Lietuvos mokslo taryba.

Emilė Ieva Šapkauskaitė, VU Teisės fakulteto vientisųjų teisės studijų programos I-ojo kurso studentė, rengs darbą tema „Į žmogų orientuotas dirbtinio intelekto reguliavimas: pažadas ar pasiekiama realybė?“. Vadovė – vyr. lekt. dr. Neringa Gaubienė.

Austina Tarvydaitė, atvykusi iš Roterdamo Erazmo universiteto, kur studijuoja I-os pakopos studijų programos „Management of International Social Challenges“ III-iame kurse, vasaros praktikos metu rašys darbą tema „Apsauga nuo smurto artimoje aplinkoje: ar teisinis reguliavimas atliepia faktines tendencijas?“. Vadovė – asist. dr. Elena Masnevaitė.

Nelda Biltauere, studijuojanti VU Teisės fakulteto II-osios pakopos studijų programos „Tarptautinė ir Europos teisė“  I-ame kurse, ruoš tyrimą tema „Elektroninio teisingumo ir etiško dirbtinio intelekto panaudojimo ginčų nagrinėjimo procese galimybių tyrimas“. Vadovas – doc. dr. Rimantas Simaitis.

VU Teisės fakultetas džiaugiasi studenčių iniciatyvumu ir linki įdomios bei sėkmingos praktikos.