Pradžia > Naujienos > Teisės fakultetui – 383 metai

Teisės fakultetui – 383 metai

Spalio 11-oji ypatinga VU Teisės fakultetui ir jo bendruomenei – šią dieną švenčiamas fakulteto gimtadienis. Šiandien Teisės fakultetui – 383 metai. Šis skaičius reiškia tiek daug, tai – amžiais besitęsiančių tradicijų puoselėjimas, ilgametė patirtis ir iš kartos į kartą perduodamos žinios.

Gimtadienio dieną Teisės fakultete netrūko šurmulio – ryte vyko knygos „Ūkinės veiklos laisvės apsauga Lietuvoje ir Vokietijoje“ pristatymas, po kurio fakulteto dėstytojai ir studentai vaišinosi gimtadienio desertu. Galiausiai bendruomenės nariai buvo kviečiami apžiūrėti TF partnerystės profesorės dr. Liudvikos Meškauskaitės tapybos parodą 3-ame aukšte, kur taip pat buvo rodomas jos, kartu su mados dizaineriu Juozu Statkevičiumi, kurtos drabužių kolekcijos pristatymo įrašas.

Dėkojame visiems, esantiems kartu su Teisės fakultetu bei tuo pačiu sveikiname VU Kauno fakultetą, kuris šiandien mini savo 60-ąjį gimtadienį.