Pradžia > Naujienos > STARTUOJA VU TF SMD

STARTUOJA VU TF SMD

Čia rasite kuratorių ir temų sąrašą, iš kurių galite rinktis temas, tačiau primename, kad temas galite išsigryninti ir patys.

• Žalia spalva pažymėtos temos, kurios dar nėra pasirinktos;
• Raudona spalva pažymėtos temos, kurios jau yra pasirinktos;
• Geltona spalva pažymėti dėstytojai, kurie sutiko kuruoti studentus (-es) su savomis temomis.

Kaip ir praeitais metais skatiname tarpdisciplininių straipsnių rašymą, todėl raginame įtraukti bendraminčius iš kitų fakultetų ir siūlyti Jus dominančias temas.

Svarbu žinoti, jog:
• Sąraše pateiktos temos yra preliminarios bei gali būti tikslinamos ir keičiamos darbo eigoje;
• Studentų (-čių) pasiūlytos temos bus taip pat patalpintos šioje lentelėje iškart po jų registracijos;
• Su kiekvienu iš pateiktų kuratorių turite susisiekti asmeniškai, o jeigu temą siūlote patys – savarankiškai susirasti akademinį ir (ar) praktinį kuratorių (-ius);
• Registracijos laiške turi būti nurodyti komandos narių: vardai; pavardės; fakultetai bei kursai; el. pašto adresai; SMD rašto darbo tema; akademinis ir (ar) praktinis kuratorius (-ė) bei jo (-os) el. pašto adresas.
• Taip pat prašome nurodyti kalbą, kuria rašysite bei pažymėti, jeigu rašote darbą su kito fakulteto studentu (-e).

Registracijos laukiame el. paštu – smd@tf.vusa.lt

Pirmyn!