Pradžia > Naujienos > Administracinės teisės MTG skleidžia žinias apie šią teisės šaką

Administracinės teisės MTG skleidžia žinias apie šią teisės šaką

Džiaugiamės, kad Administracinės teisės MTG, kurios vadovė yra prof. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė, startavo su nauja veikla – administraciniams teisiniams santykiams svarbių teisinio reguliavimo, teismų praktikos ir doktrinos žinių sklaida. Naujienos bus nuolatos talpinamos Teisė.pro portale ir MTG tinklapio skiltyje „Naujienos”.

Portale Teisė.Pro jau yra paskelbtos naujienos apie naująją Viešojo administravimo įstatymo redakciją, apie plečiamą administarcinių teismų kompetenciją, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas pirmą kartą atnaujino bylos procesą Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetui pripažinus, kad Lietuvos Respublikos teismo sprendimu buvo pažeista Tarptautiniame pilietinių ir politinių teisių pakte nustatyta asmens teisė.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokslinės teminės grupės (MTG) – akademiniai organizaciniai dariniai fakultete. MTG tikslas – aukščiausio kokybės lygio, intensyvus ir kryptingas teisinių reiškinių tyrinėjimas ir rezultatų sklaida.