Pradžia > Renginiai > Tarptautinė mokslinė konferencija ,,Human Centric AI: Ethics, Regulation and Safety”

Laikas:2024 m. spalio 16–17 d.,

09.00 — 17.00 val.

Vieta:Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras, Saulėtekio al. 5
Renginio kalba:Anglų

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto organizuojamoje konferencijoje siekiama aptarti etines dirbtinio intelekto vystymosi pasekmes ir jo didelį poveikį visuomenei. Įdomiose diskusijose, patraukliose pagrindinėse kalbose ir įžvalgiuose mokslinių tyrimų pristatymuose įvairių sričių, tokių kaip teisė, technologijos, etika ir žmogaus teisės, ekspertai aptars dirbtinio intelekto keliamus iššūkius ir galimybes.
Nepraleiskite šio išskirtinio svarbiausių mokslininkų renginio, kuriame gilinsimės į etines AI pažangos pasekmes, nagrinėsime valdymo principus, spręsime privatumo problemas ir nagrinėsime AI vaidmenį darniame vystymesi. Prisijunkite prie mūsų, kai brėšime į žmogų orientuoto požiūrio į dirbtinį intelektą, kuriame pirmenybė teikiama etikai, reguliavimui ir saugumui, kryptį.