Pradžia > Renginiai > Rinkimų į Vilniaus universiteto tarybą debatai – socialinių mokslų interesų sritis

Laikas:2024 m. spalio 23 d.,

15.00 — 16.30 val.

Vieta:VU Teisės fakultetas, I rūmai, Saulėtekio al. 9, VIlnius, TechHub salė
Renginio kalba:Lietuvių

Vilniaus universiteto taryba – kolegialus Universiteto valdymo organas. Pagal Vilniaus universiteto statute nustatytą kompetenciją Taryba prižiūri, ar Universiteto veikla ir valdymas atitinka Universiteto misiją, veiklos tikslus, uždavinius ir principus, bendruosius akademinius interesus, Statute nustatytus viešumo ir atskaitomybės visuomenei reikalavimus.

Taryba yra sudaroma penkeriems metams iš 11 narių: 5 nariai iš Vilniaus universiteto akademinių darbuotojų, po vieną narį, atstovaujantį šių mokslo sričių ir krypčių interesams.

Socialinių mokslų interesų srities debatai vyks VU Teisės fakultete, Tech Hub erdvėje.

Debatuose dalyvauja: Virginija Jurėnienė (Kauno fakultetas), Vytautas Nekrošius (Teisės fakultetas) ir Birutė Švedaitė-Sakalauskė (Filosofijos fakultetas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas).

Diskusiją moderuoja: Jurgita Petrauskienė.

Informacija apie kitus debatus