Pradžia > Renginiai > Konstitucijos dienos ’24

Konstitucijos dienos ’24

Laikas:2024 m. spalio 21–25 d.,

18.00 — 21.00 val.

Vieta:Vilniaus universiteto Teisės fakultetas (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius)
Renginio kalba:Lietuvių

Kviečiame dalyvauti tradiciškai kasmet VU TF Studentų atstovybės organizuojamuose Konstitucijos dienos renginiuose.

Atidaromoji konferencija
Spalio 21 d. 18:00, VU Mažoji Aula

Šiemet plačiai ir kaip niekad gausiai regint Konstitucinio Teismo jurisprudencijos vaisius, atidaromojoje konferencijoje apžvelgsime Konstitucinio Teismo gyvavimą – iššūkiais grįstu keliu nuo laimėjimų iki nesėkmių.
„Konstitucinio Teismo gyvavimo kelias: laimėjimai, iššūkiai ir nesėkmės.“
KoDi ’24 Protmūšis
Spalio 22 d. 19:00, Vanille Lounge
Ar esate pasiruošę protmūšiui? Jis jau čia!
Šių metų Konstitucijos dienų protmūšis bus ypatingas – protmūšio dalyvių lauks netipiniai klausimai, įtraukianti aplinka bei nauji, netikėti iššūkiai, pareikalausiantys kūrybiškumo ir komandiškumo.
Pasitelk visas slaptąsias savo proto galias ir dalyvauk Konstitucijos Dienų protmūšyje!

Daugiau informacijos.

KoDi ’24 Naktinės orientacinės varžybos
Spalio 22 d. 21:00

Po intensyvaus Konstitucijos dienų protmūšio kviečiame tave pravėdinti galvą naktinėse orientacinėse varžybose automobiliais.
Kol kas tiek, daugiau detalių – netrukus!

KoDi ’24 Bylų sprendimo vakaras

Spalio 23 d. 18:30, Vanille Lounge

Bylų sprendimo vakaras – tai galimybė simuliacijos formatu išspręsti įvairias tikroviškas bylas. Dalyviai gaus įvairius bylos dokumentus, kuriuos turės analizuoti, aptarti ir rasti atitinkamus sprendimus. Tiek komandos draugų įžvalgos, tiek loginis mąstymas bei teisės žinios bus dalyvio pagrindiniai įrankiai. Byla, pateikta kiekvienai komandai, reikalauja įsitraukimo, atidumo detalėms ir kritinio mąstymo. Ar gali atskleisti tiesą ir rasti teisingiausią sprendimą?

KoDi ’24 Krepšinio varžybos
Spalio 24 d. 19:00

Tęsiame tradicijas – Konstitucijos dienų renginių savaitėje krepšinio aistruoliai sulauks ypatingos progos!
Konstitucijos dienos kviečia išbandyti savo jėgas krepšinio varžybose.
Nepraleisk progos tapti šios ypatingos krepšinio šventės dalimi – įrodyk, kad tavo komanda yra verta Konstitucijos taurės!

KoDi ’24 Uždaromasis vakaras – Teisės fakulteto 383-asis gimtadienis
Spalio 25 d. 19:00, Grand Hotel Vilnius, Curio Collection by Hilton

Renginio metu bus teikiamas vienas garbingiausių Konstitucijos apdovanojimų – Konstitucijos taurė, simbolizuojantis išskirtinį indėlį į teisės mokslą, Konstituciją ir jos puoselėjimą. Vakaro svečiai galės mėgautis ne tik nusipelniusių teisės srities puoselėtojų, dėstytojų, alumni ir studentų draugija, bet ir specialiai šiai progai skirtu muzikos atlikėjo pasirodymu.
Tai proga suburti visą teisininkų bendruomenę, prisiminti fakulteto ilgaamžę istoriją ir kurti naujas tradicijas kartu!