Pradžia > Renginiai > Konferencija „Mokesčių tvarumas ir tikrumas: globalus ir lokalus požiūris“

Konferencija „Mokesčių tvarumas ir tikrumas: globalus ir lokalus požiūris“

Laikas:2024 m. spalio 03 d.,

09.00 — 16.00 val.

Vieta:Nuotoliu Youtube platformoje
Renginio kalba:Anglų ir lietuvių k.

Mokestinių ginčų komisija kartu su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu 2024 m. spalio 3 dieną jau trečią kartą organizuoja tarptautinę praktinę mokslinę mokesčių konferenciją – MOKESČIŲ TVARUMAS IR TIKRUMAS: GLOBALUS IR LOKALUS POŽIŪRIS

Konferencija yra skirta visiems – teisininkams, įmonėms, gyventojams, mokesčių administratoriams, mokslininkams ir studentams – kurie domisi mokesčiais ar susiduria su mokestinėmis problemomis, įskaitant ir tuos, kurie tik ketina vykdyti veiklą ateityje.

Renginys bus transliuojamas Mokestinių ginčų komisijos YouTube paskyroje, todėl visi norintys paklausyti konferencijos pranešimų yra kviečiami jungtis per YouTube platformą.

Išsamią programą su pranešimų tvarkaraščiu galite atsidaryti čia.

Visi norintys paklausyti konferencijos pranešimų yra kviečiami jungtis per YouTube platformą.