Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultete lankėsi Ukrainos Aukščiausiosios Rados tyrimų tarnybos nariai

Gegužės 23 d. VU Teisės fakultete lankėsi Ukrainos Aukščiausiosios Rados tyrimų tarnybos nariai. Tuo pačiu VU Teisės fakultetas, atstovaujamas dekano doc. dr. Haroldo Šinkūno, ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados tyrimų tarnyba, atstovaujama vadovės Lesijos Vaolevskos, pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kurio tikslas – efektyviai panaudoti abejų šalių profesinį, ekspertinį ir informacinį potencialą.
Memorandumu išreiškiamas siekis bendradarbiauti kuriant mokslinę ir tiriamąją, informacinę ir analitinę medžiagą, taip pat organizuojant švietėjiškus renginius.