Pradžia > Naujienos > Tapk 32-ojo Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot komandos dalimi!

Tapk Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 32-ojo Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot komandos dalimi!

Jei esi IV ar V kurso VU TF studentas ir domiesi tarptautine prekybos ir arbitražo teise, iki 2024 m. birželio 1 d. siųsk savo CV (anglų k.) ir motyvacinį laišką (anglų k., ne daugiau 5 sakinių) el. pašto adresu egle.zemlyte@tf.vu.lt. Pokalbiai su studentais vyks nuo 2024 m. birželio 1 d.

Atrankos rezultatai bus paskelbti iki 2024 m. birželio 20 d.

SVARBU: nuo kitų mokslo metų VU TF Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot tampa atskiru pasirenkamuoju studijų dalyku IV ar V kurso studentams! Dėl to studentai, norintys dalyvauti atrankoje į VU TF Vis Moot komandą, privalo pasirinkti šį dalyką per is.vu sistemą.

Ateinantį antradienį (gegužės 7 d.) 18 val. vyks nuotolinis susitikimas, kurio metu galėsite sužinoti daugiau apie Vis Moot bei užduoti Jums rūpimus klausimus.

Susitikimo nuoroda.

Daugiau apie Vis Moot galite sužinoti oficialiame Vis Moot skirtame tinklalapyje: https://www.vismoot.org.